O nás

Radi Vás uvítame v našej chalupe u Toma. Pozývame Vás prežiť príjemnú dovolenku v blízkosti mesta Skalica. Jeho chotár sa nachádza v severozápadnom cípe Slovenska v úpätí Chránenej oblasti Biele Karpaty v povodí rieky Moravy. Skalica bola slobodné kráľovské mesto a s hodnotením „ Skalica je pjekné mjesto“ sa dá plne súhlasiť. Pamiatková zóna 6 kostolov s dominantou Františkanského kláštora, výrazná je Románska rotunda sv. Juraja z 13. storočia a priľahlá Kalvária, odporúčame aj návštevu Záhorského múzea. Najväčšia vinotéka v meste sa nachádza v areále Františkanského kláštora. Tiež sa tu pečie aj slávne Skalické trdlo. Vinárstvo bolo v centre záujmu obyvateľov mesta a okolia. V Skalici sa vinič začal pestovať pravdepodobne už v druhej polovici 15. storočia a táto stáročná tradícia je živá dodnes. Na svahoch chotára mesta je rozosiatych niekoľko stovák vinohradov, v ktorých sa pestuje veľké množstvo odrôd červeného i bieleho vína. Z neho šikovní skalickí vinohradníci a vinári vyrábajú kvalitné víno, ktoré môže smelo konkurovať najlepším slovenským i zahraničným vínam. Chalupa sa nachádza v krásnom vinohradníckom prostredí, je ideálnym miestom na pobyt pre milovníkov turistiky, golfu, pre rodiny s deťmi a všetky vekové kategórie, ktoré milujú prírodu, relax a odpočinok. U nás nájdete pokoj a kľud od každodenného zhonu a stresu. Ak sa chcete nadýchať historického ovzdušia, kochať sa pohľadom na starobylú architektúru, ochutnať kvalitné skalické víno a trdelník či zažiť peknú dovolenku v neďalekej vinohradníckej chalupe, zastavte svoje kroky v malebnom meste na Záhorí – budete tu všetci vítaní.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie pre 50 hostí v letnom období a pre 44 hostí celoročne. V hlavnej chate je veľká spoločenská miestnosť s obývačkou, kuchyňou, 1x toaleta, 1x sprcha , 2x umývadlo a spálňou pre 7 hostí. Máme 3 nové samostatné chaty. Každá chata má 2 spálne – 1 x 4 lôžková, 1 x 5 lôžková + sprchový kút, WC a umývadlo. Čiže spolu 27 lôžok. Poskytujeme 3-lôžkový apartmán s kuchynskou linkou, samostatnou sprchou a WC. Menšia chatka má na prízemí manželskú posteľ + detskú postieľku, na poschodí sú 3 jedno-lôžka. Romantika v karavanoch poskytuje ubytovanie pre 6 ľudí.

Romantická izba vinára

Romantická izba vinára je zariadená v drevenom štýle a našim hosťom ponúka ubytovanie s kapacitou dvoch lôžok.

Romantika v karavanoch

Ubytovanie v karavanoch má neuveriteľné čaro. Karavan ukrýva zmenšeninu bytu ktorý disponuje vodou ,elektrinou aj plynom. Poskytujeme Vám kúpeľňu, WC, umývadlo aj v objekte 8m od karavanu v riadnom štandarde ktoré je len pre Vás do ktorého nemajú druhý ubytovaný prístup. V každom karavane je kuchynka s vybavením. Postele sú riadne povlečené posteľným povlečením. Pri objekte je altán pre 15 ľudí, ktorý slúži pre Vaše posedenie s ohniskom, kotlíkom, liatinovým tanierom na opekanie. V karavanoch nájde kľud a pohodu 6 ľudí.